قیمت کابینت انزو با رنگ پلی استر

  • از متری 4 تا 4/5 میلیون تومان

قیمت کابینت انزو با رنگ پلی اورتان براق

  • از متری 4.5 تا 5 میلیون تومان

قیمت کابینت انزو پولیشی

  • از متری 5 تا 5/5 میلیون تومان

قیمت کابینت انزو

قیمت کابینت انزو وابستگی زیادی به رنگ آن دارد. بدلیل خاص بودن رنگ کابینت انزو و گران قیمت بودن آن رنگ کاری این سبک از کابینت آشپزخانه دشوار و هزینه بر است. بهترین نوع رنگ برای کابینت انزو رنگ پولیش یا رنگ پلی اورتان است. البته از رنگ های پلی استر هم می توان استفاده کرد که قیمت و کیفیت پایین تری دارند. نوع دیگری از کابینت انزو با روکش ممبران و توسط دستگاه وکیوم تولید می شود که از کار رنگ شده ارزان تر است اما کیفیت و طول عمر بالایی ندارد.

بطور کلی می توان قیمت کابینت انزو را بر حسب متر طول از 4.000.000 تومان تا 6.000.000 تومان برآورد کرد. در مقایسه با قیمت کابینت چوبی هزینه کابینت سبک انزو به مراتب پایین تر است البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که کابینت انزو کاملاً از MDF ساخته می شود در حالی که کابینت سبک کلاسیک اغلب به صورت تمام چوب طراحی و تولید می شود.

البته پرکار بودن طرح کابینت انزو هم در قیمت تمام شده تاثیرگذار است و اگر از طرح های ساده تر استفاده کنید قطعا هزینه تمام شده کابینت کمتر خواهد شد. می توان گفت نام دیگر کابینت کلاسیک ساده کابینت نئوکلاسیک است و کابینت انزو هم تقریبا در این دسته طبقه بندی می شود.